


2 925 ₴
Інсектицидна лампа HENDI 270158 - це обладнання, для усунення літаючих комах. Сфера застосування: літні тераси, магазини, підприємства громадського харчування. Обладнання встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Один раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки згодом пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту важливо використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в 2-ва рази.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на решітку або стінку клеїться спеціальна клейова пластина. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій інсектицидній пастці клейовий шар є знімним. Час від часу його змінюють (як правило, раз на кілька діб).| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 50 |
| Напруга на решітці, В: | 2500 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 8 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.03 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній/пластик |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 335 |
| Глибина, мм: | 90 |
| Висота, мм: | 260 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 8 Вт |