
9 396 ₴
Міксер глибинний HENDI 222140 Kitchen Line 160 основне електромеханічне обладнання, для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер глибинний призначений для збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу, тощо загальною потужністю 0.22 кВт. Серед великого асортименту міксери HENDI (Італія) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер HENDI - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, яєчної маси;
• Ніж-штага для подрібнення м'яса й інших твердих продуктів: льоду, горіхів і т. д;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний HENDI дуже просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.22 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 160 |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Швидкість, об/хв: | 4000-20000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Матеріал склянки: | скло |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 75 |
| Глибина, мм: | 75 |
| Висота, мм: | 464 |
| Вага, кг: | 1.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 464 мм |
| Ширина | 75 мм |