


58 156 ₴
Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Ш Н ЕЛИТ на конфорки від виробника АРМ-ЕКО (Україна) - використовується на професійній кухні для приготування їжі. Плити АРМ-ЕКО - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Дана модель електроплити відрізняється міцним корпусом, простотою конструкції і надійним корпусом з матеріалу - повністю нержавіюча сталь який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
Плита електрична професійна - це один з необхідних видів теплового обладнання на професійній кухні в ресторанах, кафе, їдальнях.
Особливості Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Ш Н ЕЛИТ:
• Простота регулювання температурного режиму;
• Потужний, довговічний корпус - повністю нержавіюча сталь;
• Ергономічна конструкція плити дозволяє провести всі необхідні санітарні обробки в найкоротші терміни;
• Світлова індикація;
• Захист від перегріву.
В комплекті. Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Ш Н ЕЛИТ:
• Плита 380 вольт;
• Дека
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Розмір конфорки, мм: | 417х295 |
| Кількість конфорок, шт: | 6 |
| Матеріал конфорки: | чавун |
| Тип поверхні: | квадратні конфорки |
| Наявність духової шафи: | є |
| Внутрішній розмір духовки, мм: | 540x570x290 |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1370 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 175 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 21.8 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |