
91 251 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Котел має двостінні конструкцію, між верстатами якого знаходиться нагрівальний елемент підвищує температуру в чаші. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). Таким чином виключається ризик підгоряння страви в котлі.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-250 ЕТАЛОН має потужність 30 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 250 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 1100 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-250 ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 700 |
| Діаметр чаші, мм: | 700 |
| Корисний об'єм, л: | 250 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 268 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 40 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 30 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 30 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |