
95 217 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Котел має двостінні конструкцію, між верстатами якого знаходиться нагрівальний елемент підвищує температуру в чаші. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-160 ЕТАЛОН з міксером має потужність 21.5 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 160 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Термостат, здатний контролювати температуру нагрівання котла;
• Полірована нержавіюча сталь, з якої складається котел легко і просто чиститься;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-160 ЕТАЛОН з міксером - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 450 |
| Діаметр чаші, мм: | 700 |
| Корисний об'єм, л: | 160 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | є |
| Повний об'єм, л: | 172 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 40 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 900 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 21.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |