
83 366 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Котел має двостінні конструкцію, між верстатами якого знаходиться нагрівальний елемент підвищує температуру в чаші. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. Таким чином виключається ризик підгоряння страви в котлі.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-60 ЕТАЛОН з міксером має потужність 11 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 60 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Термостат, здатний контролювати температуру нагрівання котла;
• Форма чаші сприяє легкому догляду;
• Кожух котла розрахований на тривалу експлуатацію;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-60 ЕТАЛОН з міксером - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 350 |
| Діаметр чаші, мм: | 500 |
| Корисний об'єм, л: | 60 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | є |
| Повний об'єм, л: | 67 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 40 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 11 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |