
158 609 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Котел харчовий варильний є посудиною, оповитою спеціальною термосорочкою, в стінках якої знаходиться нагрівальний елемент. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-400М ЕТАЛОН з міксером має потужність 23.5 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 400 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 1300 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Термостат, здатний контролювати температуру нагрівання котла;
• Полірована нержавіюча сталь, з якої складається котел легко і просто чиститься;
• Кожух котла розрахований на тривалу експлуатацію;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-400М ЕТАЛОН з міксером - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 900 |
| Діаметр чаші, мм: | 800 |
| Корисний об'єм, л: | 400 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | є |
| Повний об'єм, л: | 452 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | масляний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 45 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 23.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1000 |
| Глибина, мм: | 1000 |
| Висота, мм: | 1300 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 23.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 1000 мм |