
142 875 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-400М ЕТАЛОН має потужність 23 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 400 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 1300 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Варильний котел це не тільки про підготовку, а й про кип'ятіння води на чай або каву.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-400М ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 900 |
| Діаметр чаші, мм: | 800 |
| Корисний об'єм, л: | 400 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 452 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | масляний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 45 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 23 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1000 |
| Глибина, мм: | 1000 |
| Висота, мм: | 1300 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 23 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 1000 мм |