
110 295 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Котел має двостінні конструкцію, між верстатами якого знаходиться нагрівальний елемент підвищує температуру в чаші. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). При такому принципі розігріву підгоряння просто виключається.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-160М ЕТАЛОН з міксером має потужність 15.5 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 160 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Міцний корпус і надійна конструкція;
• Кип'ятіть, варіть, тушкуйте, готуйте на пару - все це може харчової котел.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-160М ЕТАЛОН з міксером - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 450 |
| Діаметр чаші, мм: | 700 |
| Корисний об'єм, л: | 160 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | є |
| Повний об'єм, л: | 172 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | масляний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 45 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 15.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 900 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 15.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |