
104 328 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). Таким чином виключається ризик підгоряння страви в котлі.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-100М ЕТАЛОН з міксером має потужність 8 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 100 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-100М ЕТАЛОН з міксером - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 550 |
| Діаметр чаші, мм: | 500 |
| Корисний об'єм, л: | 100 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | є |
| Повний об'єм, л: | 107 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | масляний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 45 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 8 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |