
88 303 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-60М ЕТАЛОН має потужність 7.5 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 60 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 110 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Термостат, здатний контролювати температуру нагрівання котла;
• Форма чаші сприяє легкому догляду;
• Кожух котла розрахований на тривалу експлуатацію;
• Варильний котел це не тільки про підготовку, а й про кип'ятіння води на чай або каву.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КПЕ-60М ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Глибина чаші, мм: | 350 |
| Діаметр чаші, мм: | 500 |
| Корисний об'єм, л: | 60 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 67 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | масляний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 65 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 7.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 7.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |