
82 968 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. У такому випадку їжа не може підгоріти.
Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-250 ЕТАЛОН має потужність 30 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 250 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 215 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 850 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Встановлений в котлі термостат необхідний для контролю рівня нагріву;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Кип'ятіть, варіть, тушкуйте, готуйте на пару - все це може харчової котел.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-250 ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Корисний об'єм, л: | 250 |
| Максимальні тепловтрати посудини при кип'ятінні, кВт/ч: | 0.34 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 275 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 55 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 30 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1350 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 215 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 30 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1350 мм |