
71 200 ₴
Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-130 ЕТАЛОН з корисним об'ємом 130 літрів це пристрій у вигляді чаші з нержавіючої сталі з герметичною кришкою, створений для зручного, швидкого та корисного приготування великого об’єму продуктів. Казани харчові варильні часто використовують на кухнях, де необхідно заощадити місце на каструлях, плитах, варильних поверхнях і навіть духовках.
Харчові котли ЕФЕС є найбільш затребуваним устаткуванням серед конкурентів, завдяки своїй універсальності і надійності. Монолітна конструкція пристрою гарантує десятки років безвідмовної роботи. Котлом можна не тільки готувати або підігрівати їжу - він чудово справляється з кип'ятінням води.
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Котел харчовий варильний є посудиною, оповитою спеціальною термосорочкою, в стінках якої знаходиться нагрівальний елемент. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). При такому принципі розігріву підгоряння просто виключається.| Корисний об'єм, л: | 130 |
| Максимальні тепловтрати посудини при кип'ятінні, кВт/ч: | 0.19 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 143 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 42 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 15 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 160 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 15 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 850 мм |