
63 723 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). При такому принципі розігріву підгоряння просто виключається.
Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-100 ЕТАЛОН має потужність 15 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 100 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 95 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 850 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Чаша круглої форми без гострих кутів не вимоглива до відходу;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-100 ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Корисний об'єм, л: | 100 |
| Максимальні тепловтрати посудини при кип'ятінні, кВт/ч: | 0.16 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 110 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 40 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 15 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 95 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 15 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 800 мм |