
56 511 ₴
*Примітка: зовнішнє облицювання пристрою котла захищає від опіків, але, незважаючи на це, обслуговуючому персоналу все ж необхідно дотримуватися заходів безпеки. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Завдяки тену (нагрівальному елементу) котел швидко нагрівається, при цьому ризик підгоряння їжі залишається мінімальним. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). Таким чином виключається ризик підгоряння страви в котлі.
Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-60 ЕТАЛОН має потужність 10.5 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти 60 літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 135 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 850 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Котел оснащується термостатом, здатним точно регулювати температуру нагрівання;
• Полірована нержавіюча сталь, з якої складається котел легко і просто чиститься;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Кип'ятіть, варіть, тушкуйте, готуйте на пару - все це може харчової котел.
В комплекті:
• Котел харчоварильний ЕФЕС КЕ-60 ЕТАЛОН - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Корисний об'єм, л: | 60 |
| Максимальні тепловтрати посудини при кип'ятінні, кВт/ч: | 0.14 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Повний об'єм, л: | 66 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Час розігріву до 100 °С, хв: | 35 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 10.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 10.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |