
45 550 ₴
М'ясорубка АРМ-ЕКО МІМ-600 як правило використовується для отримання високоякісного рибного або м'ясного фаршу. М'ясорубки АРМ-ЕКО - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 600 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 515 х х 500;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка АРМ-ЕКО МІМ-600:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка АРМ-ЕКО МІМ-600:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При напруженому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 600 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 515 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 55 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |