


14 857 ₴
Шафа жарочна АРМ-ЕКО ШЖЕ 1 є найбільш ефективним пристроєм для запікання риби, птиці, хліба та м'яса. Завдяки компактним розмірам жарочні шафи встановлюють на кухнях різних розмірів, так як вони дозволяють швидко, ефективно і апетитно приготувати будь-які страви, практично в будь-яких кількостях і своєю присутністю замінюють масу іншого кухонного начиння і техніки.
жарочні шафи АРМ-ЕКО можуть похвалитися провідними позиціями у своєму ціновому сегменті. Завдяки використанню тільки високоякісних комплектуючих та завидної підтримки клієнтів, ці пристрої вибирають кухні всього світу.
*Примітка: купуючи жарочну шафу, зверніть увагу на її матеріал обробки: фарбована, частково фарбована або нержавіюча сталь. Кожен з типів має свої позитивні сторони і коштує по-різному.
Вибираючи шафи жарочні АРМ-ЕКО, ви вибираєте швидке, ефективне та апетитне приготування будь-яких страв, навіть найніжніших і делікатних. Шафа жарочна однокамерна, потужністю 3.8 кВт здатна працювати в діапазоні температур: +50…+280℃, при цьому до робочої температури в 260℃ вона здатна нагрітися всього за 20 хвилин. Регулювання потужності в шафі ступінчасте, що дозволить точно виставити необхідну температуру..
Жарочна шафа АРМ-ЕКО ШЖЕ 1 обладнана двома регульованими рівнями нагріву:зверху та знизу. Це сприяє підтримці потрібної температури всередині камери та рівномірному розподілу тепла з усіх боків для приготування страви. А також роздільному принципу підігріву - наприклад, включити лише верхній рівень для отримання хрусткої скоринки.
Однокамерна духова шафа являється більш ніж місткою, і розрахована на 2 рівні. Внутрішній розмір духовки 540x580x285 мм, що відповідає формату гастроємностей GN 2/1 і деки розміром 530x545x30 мм. У комплекті з шафою йде 2 деки.
Особливості:
• Висока гранична температура та швидке нагрівання;
• Здатність вмістити великий обсяг продукції без втрати якості кінцевого продукту;
• Високоякісні матеріали обробки гарантують багаторічну роботу пристрою.
В комплекті:
• Шафа гаряча АРМ-ЕКО ШЖЕ 1 - 220В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+280 |
| Дек в комплекті, шт: | 2 |
| Кількість постів: | 1 |
| Кількість рівнів: | 2 |
| Матеріал виробу: | частково фарбована сталь |
| Матеріал духової шафи: | чорний метал |
| Регулювання потужності: | ступінчаста |
| Формат ємностей: | GN 2/1 |
| Час розігріву, хв: | 20 |
| Внутрішній розмір духовки, мм: | 540x580x285 |
| Розмір дек, мм: | 530x545x30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 830 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1040 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Номінальна споживана потужність | 3.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 830 мм |