
3 342 ₴
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання АРМ-ЕКО є найвигіднішою пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта . Вибираючи млинниці АРМ-ЕКО, ви обираєте довговічність служби, зручність в експлуатації та, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником .
Млинниця АРМ-ЕКО СЕ-1-350 за типом споживання - електро, розрахована на приготування за цикл 1 млинця, діаметром 350 мм. Пристрій має потужність 3 кВт, що дозволяє їй легко випікати безліч млинців на годину . Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, а покриття робочої поверхні - чавун, що відмінно поширює тепло, внаслідок чого млинці пропікаються рівномірно та дуже швидко.
Особливості:
• Максимальне значення нагрівання робочої поверхні - +50...+300 ℃;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Легкість та простота в експлуатації.
У комплекті:
• Млинниця АРМ-ЕКО СЕ-1-350 + ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 350 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 115 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 400 мм |