


43 707 ₴
Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-4Ш Н призначена для приготування перших, других та третіх страв, а також для пасерування, смаження, тутшкування та варіння продуктів та напівфабрикатів. Плити від виробника АРМ-ЕКО (Україна) – найчастіше зустрічаються в кафе, ресторанах, закладах громадського харчування, кухнях бістро та столових шкіл і дитячих садків.
Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-4Ш Н на 4 конфорки розміром 417х295, обладнана духовою шафою. Роздільне регулювання температури в діапазоні 50-300 °C дає можливість гнучко і точно встановлювати необхідний температурний режим як духовки, так і конфорок. Корпус плити виконаний з нержавіючої сталі стійкою до корозії та невибагливою до догляду, конфорки виготовляються з високоякісного чавуну, що ідеально розподіляє температуру під посудом. Як матеріал обробки духової шафи виступає чорний метал - плита і духовка розрахована на використання в умовах максимальних навантажень. Електричне підключення 380 В плити та духовки дозволяє точно регулювати температуру як конфорок, так і духової шафи.
*Примітка: розмір конфорок та мінімальний зазор між ними дозволяє використовувати всі 4 конфорки як одну суцільну нагрівальну поверхню для роботи з гастроємностями та посудом абсолютно будь-яких розмірів.Духова шафа з розмірами 540x570x290 мм може розігрітися за 20 хвилин до максимальної температури +300 C. Вона оснащений міцними нагрівальними елементами, розташованими на стелі та на дні робочої камери. Для духовки передбачені дека розміром 530/545/30 мм, які дозволять готувати велику кількість їжі.
Два регулятори температури духовки, за допомогою яких включається або вимикається верхній та нижній ряд нагрівальних частин та здійснюється автоматична підтримка потрібної температури духової шафи.
Чотири рівні чавунні конфорки потужністю по 3 кВт та габаритами 417х295 мм, відмінно підійдуть для різних типів посуду. Наприклад, дуже габаритну та об'ємну буде зручно та просто переміщати за рахунок суцільної рівної поверхні. Панель керування механічна, перемикач потужності конфорки ступінчастий, має 4 положення сили нагріву.
Особливості:
• Корпус із антикорозійної нержавіючої сталі, конфорки зі стійкого до високих температур чавуну, а духовка із міцного чорного фарбованого металу;
• Вбудований захисний термостат убезпечить від перегріву та поломки пристрою;
• Ніжки-опори регулюються за висотою;
• Прямокутна плоска форма конфорок та ергономічна форма духової шафи спрощують прибирання та догляд за електроплитою;
• Наявність індикаторів для точного контролю роботи плити.
В комплекті:
• Плита АРМ-ЕКО ПЕ-4Ш Н на 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+400 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Матеріал духової шафи: | чорний метал |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН-293А8,5/2,0Т220 |
| Розмір конфорки, мм: | 417х295 |
| Кількість конфорок, шт: | 4 |
| Матеріал конфорки: | чавун |
| Тип поверхні: | квадратні конфорки |
| Наявність духової шафи: | є |
| Внутрішній розмір духовки, мм: | 540x570x290 |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 15.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 945 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 15.8 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 945 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |