


56 156 ₴
Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Шст це один із необхідних видів теплового обладнання, що призначений для приготування перших, других та третіх страв у наплитному посуді на підприємствах громадського харчування: їдальні, кафе, ресторані. Плити виробника АРМ-ЕКО (Україна) ; мають величезний попит і є найкращим рішенням для професійної кухні.
Плита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Шст обладнана 6-ма конфорками розміром 417х295 мм та духовою шафою. Обрамлення конфорок виконано з нержавіючого суцільного листа і не має щілин. Потужність плити становить 19.3 та вимагає підключення до мережі 380 В. Дана модель електроплити відрізняється міцним корпусом, зручністю використання та надійним корпусом з матеріалу - частково нержавіюча сталь, яка не піддається корозії та не чинить токсичного впливу на продукти харчування.
*Примітка:розмір конфорок та мінімальний зазор між ними дозволяє використовувати всі 6 конфорок як одну суцільну нагрівальну ділянку для роботи з гастроємностями та посудом абсолютно будь-яких розмірів.
Плита обладнана духовкою розміром 540x570x290 мм, яка може розігрітися менш як за 20 хвилин до максимальної температури +300 С. Вона оснащена міцними нагрівальними елементами, розташованими зверху та знизу робочої камери, за допомогою яких включається або вимикається верхній та нижній ряд нагрівальних частин. Для духовки передбачені дека розміром 530/545/30 мм. Відмінним бонусом є шафка, в якій зручно зберігати кухонне начиння.Особливості:
• Простота регулювання температурного режиму;
• Потужний, довговічний корпус – частково нержавіюча сталь;
• Ергономічна конструкція плити дозволяє прибрати її швидко та якісно;
• Можливість контролю над роботою плити за допомогою світлових індикаторів;
• Оснащена пристроєм захисту від перегріву.
| Матеріал виробу: | частково нержавіюча сталь |
| Розмір конфорки, мм: | 417х295 |
| Кількість конфорок, шт: | 6 |
| Матеріал конфорки: | сталь |
| Тип поверхні: | квадратні конфорки |
| Наявність духової шафи: | є |
| Внутрішній розмір духовки, мм: | 540x570x290 |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 19.3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1370 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 175 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 19.3 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |