





90 145,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса SIRMAN SO-1650 F3 з довжиною пилки 1650 мм - це електромеханічне обладнання для швидкого та точного оброблення великих продуктів з м'яса (туш) на акуратні і рівні шматки. Пила для обробки м'яса широко використовується для оброблення свинячих, яловичих туш на складові частини, а також розрізання твердого замороженого м'яса на рівні порційні шматки. При висоті різу 210 мм та товщині різу 360 мм пила без зусиль розрізає заморожене м'ясо не дроблячи кістку, чого неможливо зробити сокирою м'ясника.
Стрічкові пили SIRMAN - кращі в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Пили є незамінним обладнанням на м'ясокомбінатах, супермаркетах, а також ресторанах, що пропонують велику кількість м'ясних делікатесів.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пила знаходиться в постійному русі, які забезпечують два шківа: ведений та ведучий, останній приєднаний безпосередньо до електродвигуна. Шківи знаходяться в безпосередній близькості до стрічкової пилки - такі параметри як товщина і висота різу можна легко і точно регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 210 |
| Довжина полотна, мм: | 1650 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 430x475 |
| Товщина розпилу, мм: | 360 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 915 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 36 кг |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 915 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |