
6 545 ₴
Міксер глибинний FAMA FM250VF200 електромеханічне обладнання, на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер глибинний призначений для збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу, тощо загальною потужністю 0.25 кВт. Серед великого вибору міксери FAMA (Італія) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер FAMA - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага призначений для подрібнення твердих, але тендітних продуктів таких як горіх, лід та інші;
• Блок-мотор (корпус) для приведення в дію вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний FAMA миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.25 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 15000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 75 |
| Глибина, мм: | 75 |
| Висота, мм: | 470 |
| Вага, кг: | 1.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 75 мм |