
9 602 ₴
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 210х210х380 |
| Виробник: | шоколадниці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beckers |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип роботи | На водяній бані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |