
1 659 ₴
Пропонуємо вашій увазі GASTRORAG CF16A — Шоколадний фонтан середнього розміру, виготовлений з нержавіючої сталі. Це надійний професійний пристрій, розроблений спеціально для створення особливої атмосфери під час весіль, ювілеїв, дитячих свят та інших урочистих подій. мм. У нього можна завантажити до кілограма шоколаду, який необхідно попередньо розтопити на водяній бані або мікрохвильовій печі. Виробник обладнання рекомендує використовувати оригінальний бельгійський шоколад – завдяки високому вмісту какао-олії він позбавить вас необхідності додавати в масу рослинну олію з метою забезпечення її плинності.
Розтопивши шоколад, залийте його в чашу, увімкніть двигун шнека і нагрівальний Елемент. Маса почне підніматися шнеком і стікати по ярусах, утворюючи суцільне бархатисте покривало. Розташуйте навколо пристрою порційні ласощі – нарізані фрукти, ягоди, дрібну випічку – та десертний стіл для ваших гостей готовий!
| Ємкість завантажувальної чаші, л: | 1 кг |
| Кількість ярусів: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип завантаження: | шнековий |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 215х215х400 мм |
| Виробник: | Gastrorag |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0, 17 кВт |
| Напруга, В: | 220/50/1 |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.17 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота вежі | 400 мм |
| Ширина | 215 мм |