
4 060 ₴
Вафельниця GASTRORAG FY-6 кругла - теплове обладнання для фастфуду, основне завдання якого в промислових масштабах виробляти ароматні, хрусткі, апетитні на вигляд солоні або солодкі вафлі. Спершу вафельниця розроблена , тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Сьогодні вафельниці є наріжним каменем більшості фаст-фудів, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування GASTRORAG є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці GASTRORAG, ви вибираєте довговічність служби, зручність в експлуатації і, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для гонконгських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 225 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 6.1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 225 мм |