
1 745 ₴
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання GASTRORAG є найвигіднішою пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта . Вибираючи млинниці GASTRORAG, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.
Млинниця GASTRORAG JB-36 за типом споживання - електро, розрахована на приготування за цикл 1 млинця, діаметром 360 мм. Апарат має потужність 1.25 кВт, чого більш ніж вистачить для випікання безлічі млинців на годину . Матеріал корпусу - пластмаса, а покриття робочої поверхні - алюміній з антипригарним покриттям, що відмінно поширює тепло, завдяки чому млинці пропікаються швидко та рівномірно.
Особливості:
• Максимальна температура нагрівання робочої поверхні - ℃;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Легкість та простота в експлуатації.
У комплекті:
• Млинниця GASTRORAG JB-36 + ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 360 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | пластмаса |
| Матеріал робочої поверхні: | алюміній з антипригарним покриттям |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 410 |
| Глибина, мм: | 405 |
| Висота, мм: | 120 |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.25 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 410 мм |