
70 382,40 ₴
Кутер ROBOT COUPE R3-1500 типу - кутер - професійне обладнання яке використовуються в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів та ін. Він дозволяє дробити (горіхи, сухарі, шоколад і навіть замішувати тісто як на пельмені), рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (цибуля, курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. Професійний кутер складається з чаші і власне ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином в Кутері поєднується процес нарізки і перемішування.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші кутера розміщені низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка/пластик;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Ємність діжі 3.7 літри;
• Швидкість роботи ножів 1500 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 3.7 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для продуктивного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними рубати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 3.7 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/пластик |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 210 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 11 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |