
59 133,60 ₴
Тістоміс ITPIZZA SK-30 обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники ITPIZZA (Італія) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси ITPIZZA - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс ITPIZZA SK-30 укомплектований діжею на 32 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ITPIZZA SK-30 дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс ITPIZZA SK-30:
• Тістоміс спіральний 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 32 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 88 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 425 |
| Глибина, мм: | 735 |
| Висота, мм: | 805 |
| Вага, кг: | 86 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Продуктивність | 88 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86 кг |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 425 мм |