
38 184 ₴
Тістоміс ITPIZZA SK-5 необхідне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники ITPIZZA (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси ITPIZZA - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс ITPIZZA SK-5 оснащений діжею на 7 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 5 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ITPIZZA SK-5 просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 5 |
| Продуктивність, кг/год: | 29 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 41 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Продуктивність | 29 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |