
19 143,60 ₴
Піч для піци ITPIZZA MS1 оснащується системою підсвічування, яка дозволяє ретельно контролювати процес приготування піци. Ліхтарі камери витримують високі температури, абажури створені з міцного термостійкого скла.
Піч має декілька режимів приготування піци, в яких ви можете не просто доводити тісто до готовності, але також робити хрустку апетитну кірочку і запікати начинку на коржі з тіста.
Полиці усередині камери виконані із спеціального керамічного матеріалу, здатного більш рівномірно розподіляти тепло під коржем. Як результат - рівне пропікання тонкого коржа тіста без підгоряння.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 410*360*90 |
| Діаметр піци, мм: | 320 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+320 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 1 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 568 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 18 кг |