

47 214 ₴
Тістоміс GASTROMIX HS40B обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед величезного вибору тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники GASTROMIX (Китай) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси GASTROMIX - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс GASTROMIX HS40B оснащений діжею на 40 л вмісту. Вихід тіста становить 20 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GASTROMIX HS40B дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 20 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 10/20 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 114/230 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 920 |
| Висота, мм: | 1050 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 230 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 510 мм |