

33 643,20 ₴
Тістоміс GASTROMIX HS30B електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою і консистенцією для випічки хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед величезного вибору тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники GASTROMIX (Китай) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси GASTROMIX - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс GASTROMIX HS30B оснащений діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 15 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GASTROMIX HS30B просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 15 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 10/17 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 123/185 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 445 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 860 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 15 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 185 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 445 мм |