
34 675,20 ₴
Хліборізка промислова GASTROMIX SH31 - один з видів професійного електромеханічного обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, пекарнях, ресторанах, закладах громадського харчування і навіть магазинах для швидкої і регульованої нарізки хліба. Хліборізка GASTROMIX (Китай) краще рішення по співвідношенню ціна/якість.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 31 шт. ножів, які забезпечують максимально точну нарізку скибочок 12 мм, корпус апарата - алюміній, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і безшумний двигун;
• Професійні леза ножа з нержавіючої сталі;
• Ножі хліборізки поміщені в захисний кожух;
• Регульована товщина нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 31 |
| Макс. довжина хліба: | 380 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Продуктивність, бух/год: | 450 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 690 |
| Висота, мм: | 840 |
| Вага, кг: | 90 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 31 шт. |
| Максимальна продуктивність | 450 шт./год |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Загальна висота | 840 мм |
| Загальна ширина | 800 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Довжина | 380 мм |