







13 209,60 ₴
Планетарний міксер GASTROMIX B 5 необхідне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, кафе, кафетеріїв, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 5 літр. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери GASTROMIX (Китай) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер GASTROMIX - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер GASTROMIX B 5 дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 83/570 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль, захисна кришка з прозорого пластику |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 268 |
| Висота, мм: | 436 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 570 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 436 мм |
| Ширина | 350 мм |