
20 330,40 ₴
Слайсер BECKERS ES 250 - професійне електромеханічне обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для нарізки гастрономії (ковбаси, рулетів, шинки, копченої риби, хліба, сирів і т .п.). Слайсер BECKERS оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 250 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 250 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.14 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 363 |
| Висота, мм: | 368 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beckers |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.14 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 368 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |