
27 709,20 ₴
Слайсер BECKERS ES 275 - професійне обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування, магазинах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер BECKERS явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.19 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beckers |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.19 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |