
13 258 ₴
М'ясорубка LILOMA TC22HD використовується для подрібнення свіжого м'яса і риби до стану фаршу. М'ясорубки LILOMA - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - ;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 220 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 355 х х 540;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка LILOMA TC22HD:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка LILOMA TC22HD:
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісточок і інших частинок.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 220 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 355 |
| Глибина, мм: | 545 |
| Висота, мм: | 540 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liloma |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 355 мм |