




10 483 ₴
Слайсер LILOMA MS 275 ST - вид професійного обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і навіть магазинах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер LILOMA оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів 0…17 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…17 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 580 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 540 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liloma |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |