
4 572 ₴
Піч мікрохвильова AIRHOT WP900 - вид теплового обладнання, основне призначення якого приготування страв різної складності, розігріву готових страв, а також їх розморожування.
*Примітка: для приготування продуктів краще використовувати термостійкий скляний або керамічний посуд.
Піч мікрохвильова AIRHOT WP900 обладнана внутрішньою камерою з об'ємом 25 літрів для тарілки, що обертається діаметром 270 мм. Працює від підключення до мережі на 220 В, при цьому потужність печі становить 1.4 кВт. Пристрій оснащений дверцятами з прозорим склом і внутрішнім підсвічуванням, що дозволяє контролювати процес приготування. Дана модель відрізняється якісною збіркою та простим, зрозумілим управлінням. У пропонованій моделі матеріал корпусу та камери - нержавіюча сталь.
Особливості:
• Мікрохвильове випромінювання 0.9, кВт;
• Устаткування відповідає всім вимогам та нормам безпеки;
• Оснащена таймером зворотного відліку;
• Ущільнювачі виготовлені з термостійкого матеріалу, що значно продовжить термін служби.
У комплекті Піч мікрохвильова AIRHOT WP900:
• Піч мікрохвильова 25 л.
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр тарілки, мм: | 270 |
| Кількість рівнів: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм камери, л: | 25 |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Таймер, хв: | 0-30 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 483 |
| Глибина, мм: | 424 |
| Висота, мм: | 281 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |