
28 896 ₴
Фаршемішалка AIRHOT MME-20 призначена для перемішування фаршу та доведення його до однорідної консистенції. Устаткування унікальне тим, що в ньому можна перемішувати не тільки ковбасний фарш, а й рибні фарші, овочеві рагу, сир і навіть тісто густе. Модель оснащена електричним керуванням.
Характеристики:
| Місткість, кг: | 20 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Обсяг ванни, л: | 20 |
| Розміри ванни, мм: | 410x330x420 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 730 |
| Глибина, мм: | 280 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 25 кг |
| Потужність | 0.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм робочої камери | 20 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 730 мм |