
4 394 ₴
Прес для гамбургерів AIRHOT HPP-100 ідеально підійде для формування котлет. Дане обладнання просто і зручно у використанні, стане вдалим доповненням будь-якої кухні, особливо в сегменті фаст-фуду, що швидко зростає, адже гамбургер незамінна страва в меню підприємств швидкого харчування, і різні його варіації можуть сформувати широке меню, виходячи з різного виду м'яса котлет, різних спецій .
Характеристики:
Тип: механічний
Матеріал корпуси: анодований алюміній
Матеріал ємності для фаршу: нержавіюча сталь
Діаметр ємності (мм): 100
Габарити (мм): 240х210х280
Вага (нетто): 7 кг
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | КИТАЙ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |