
5 314,80 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний AIRHOT BM-11 вважається найпривабливішим пристроєм свого класу завдяки продуманій конструкції та відмовостійкій начинці. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому перше та друге будуть максимально ефективно прогріті, без пересушування та підгоряння. Обслуговуючий персонал вибирає потрібну температуру для цієї страви (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Тепло рівномірно розподіляється по всьому периметру гастроємності;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт електричний AIRHOT BM-11. У комплекті:
• Марміт електричний AIRHOT BM-11 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість гастроємностей: | 3 |
| Об'єм, л: | 14 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 577 |
| Глибина, мм: | 371 |
| Висота, мм: | 285 |
| Вага, кг: | 6.9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.9 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 14 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 577 мм |