
3 766,80 ₴
Фритюрниця Airhot EEF8 призначена для приготування різноманітних продуктів у великій кількості олії на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Модель оснащена холодною зоною та 2 термостатами: робочим та аварійним. Корпус та ванна виконані з нержавіючої сталі. У комплект постачання входить кошик.
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | немає |
| Об'єм ванни, л: | 8 |
| Робоча температура, °C: | 60-190 |
| Розміри кошика, мм: | 212х201х150 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 285 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 5.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Номінальна споживана потужність | 3.25 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм масла | 8 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |