
46 956 ₴
Морозильна шафа OZTIRYAKILER 79E4.06LTV.00 - один з видів професійного холодильного обладнання що дуже часто використовується в закладах громадського харчування для тривалого зберігання продуктів, що часто псуються. Морозильна камера OZTIRYAKILER (Турція) - краще рішення по співвідношенню ціна/якість. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.59 кВт, яка забезпечує діапазон робочих температур камери -10...-22 ° C. Морозильна шафа OZTIRYAKILER 79E4.06LTV.00 об'ємом 560 л на 3 полиць, з температурним режимом -10...-22 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.59 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Кращі в своєму сегменті показники потужності;
• Невеликі габарити при солідному об'ємі камери;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 560 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°...-22° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 560 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.59 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 840 |
| Глибина, мм: | 654 |
| Висота, мм: | 2000 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oztiryakiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.59 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 654 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 560 л |