
103 571 ₴
Хліборізка промислова SIBREAD S4B - професійне обладнання, що найбільш часто використовується в пекарнях, ресторанах, закладах громадського харчування, або кафе для тонкої нарізки хліба: батонів, буханок і булок. Хліборізка Sibread (Італія) краще рішення по співвідношенню ціна/якість.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 32 шт. ножів, які без проблем нарізають батон на красиві, рівні скибочки 10 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і безшумний двигун;
• Серія гострих ножів із змінною відстанню;
• Оптимальні габарити і легкість експлуатації;
• Регульована товщина нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 32 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 500 |
| Товщина нарізки, мм: | 10 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 1540 |
| Вага, кг: | 138 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sibread |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 32 шт. |
| Максимальна продуктивність | 500 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 10 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 кг |
| Загальна висота | 1540 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |