
129 412,80 ₴
Хліборізка промислова OZTIRYAKILER EDM3216 - вид професійного обладнання, що часто використовується в цехах по виробництву сухариків і нарізного хліба для нарізки скибочок хліба, багетів, батонів на рівні шматочки/скибочки. Хліборізка OZTIRYAKILER (Турція) визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 30 шт. ножів, які максимально точно нарізають хліб на рівні скибочки 16 мм, корпус апарата - фарбована сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і тихий двигун;
• Професійні леза ножа з нержавіючої сталі;
• Ножі хліборізки поміщені в захисний кожух;
• Можливість регулювання товщини нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 30 |
| Макс. висота хліба: | 140 |
| Макс. довжина хліба: | 500 |
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 400 |
| Товщина нарізки, мм: | 16 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 770 |
| Висота, мм: | 1050 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oztiryakiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Максимальна продуктивність | 400 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Загальна висота | 1050 мм |
| Загальна ширина | 700 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |