
58 161 ₴
Тістоміс RESTOITALIA SK502VW обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники RESTOITALIA (Італія) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси RESTOITALIA - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс RESTOITALIA SK502VW укомплектований діжею на 48 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 43 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RESTOITALIA SK502VW дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 48 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 43 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 495 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 798 |
| Вага, кг: | 109 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RESTO ITALIA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 43 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 48 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 кг |
| Висота | 798 мм |
| Ширина | 495 мм |