
41 938 ₴
Тістоміс RESTOITALIA SK202VW важливе обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс призначений для замісу дріжджового тіста для таких продуктів як піца, булочки, пиріжки, хліб і т.п. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники RESTOITALIA (Італія) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси RESTOITALIA - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс RESTOITALIA SK202VW оснащений діжею на 21 л вмісту. Вихід тіста становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RESTOITALIA SK202VW легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 21 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 17 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 700 |
| Вага, кг: | 59 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RESTO ITALIA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 21 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |