
154 129,20 ₴
Тістоміс PIZZA GROUP IR33VS необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники PIZZA GROUP (Італія) користуються попитом у кухарів. Тістоміси PIZZA GROUP - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс PIZZA GROUP IR33VS укомплектований діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено варіатор швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс PIZZA GROUP IR33VS дуже просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 720 |
| Вага, кг: | 113 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pizza Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |