
59 443,20 ₴
Тістоміс PIZZA GROUP IFM7 необхідне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники PIZZA GROUP (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси PIZZA GROUP - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс PIZZA GROUP IFM7 оснащений діжею на 7 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 6 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс PIZZA GROUP IFM7 просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 6 |
| Продуктивність, кг/год: | 24 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 41 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pizza Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 6 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Продуктивність | 24 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 250 мм |